Bruder Traktor John Deere 02106

Bruder Traktor John Deere 02106

75.00 zł
Producent: BRUDER
Kod produktu: 02106
Dostępność: Dostępny
Oglądane 885 razy

Opis produktu

Traktor John Deere 5115M od firmy Bruder spodoba się każdemu miłośnikowi ciągników. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Została wykonana z wysoką precyzją oraz cechuje się solidną konstrukcją. Ciągnik został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z modelem spotykanym w polskich gospodarstwach rolnych.

Zabawa dla dziecka stanie się ciekawsza, dzięki możliwości zdjęcia zamontowanego z przodu obciążnika. Pod nim kryje się hak, do którego można podczepić dodatkowy sprzęt rolniczy. 

Ciągnikiem można sterować dodatkową „długą” kierownicą wkładaną przez otwór w dachu. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się z tyłu traktorka. Dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi, dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami. Terenowy układ zawieszenia przedniej osi, sprawdzi się przy zabawie na nierównym terenie. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół.

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W traktorze zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Podczas korzystania z zabawki w domowym zaciszu, rodzic nie musi martwić się o hałas związany z zabawą.
Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania kół, dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, w ogrodzie.

Traktor John Deere 5115M pasuje do wielu doczepianych akcesoriów oferowanych przez firmę Bruder.

Zabawka posiada
  • terenowy układ zawieszenia;
  • skręcanie przednich kół za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • zdejmowany obciążnik przedni, pod którym zamontowany jest hak.