Bruder Ciągnik New Holland T7 03120

Bruder Ciągnik New Holland T7 03120

150.00 zł
Producent: BRUDER
Kod produktu: 03120
Dostępność: Dostępny
Oglądane 873 razy

Opis produktu

Traktor New Holland T 7.315 03120 od firmy Bruder cechuje się wysoką precyzją oraz solidną konstrukcją, dlatego każdy miłośnik wsi będzie chciał mieć go w swojej kolekcji. Model został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z modelem spotykanym w polskich gospodarstwach rolnych. Stanowi ciekawe uzupełnienie kolekcji maszyn rolniczych. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

Pojazdem można sterować dodatkową "długą" kierownicą poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami. Dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi, dziecko może swobodne skręcać przednimi kołami.

Ciągnik posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami zastosowaną dla bezpieczeństwa operatora. Dziecko ma możliwość otwarcia klapy maski, by bawiąc się podejrzeć wygląd budowy wewnętrznej maszyny. Pod przednim obciążnikiem zamontowano dodatkowy hak, którego można użyć jako holownika lub podczepić dodatkowy sprzęt rolniczy.

Terenowy układ zawieszenia został zamontowany, aby model sprawdził się przy zabawie po nierównym terenie. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół, dzięki niezależnemu zawieszeniu przedniej osi.

W traktorze zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, aby dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. W czasie zabawy można odkręcić koła. Do zestawu dołączono specjalny klucz za pomocą którego dziecko może bawić się w mechanika pojazdów czy wymianę przebitej opony. Dostarcz swemu dziecku przyjemnej wymiany opon z letnich na zimowe. Dołączony ruchomy tylny hak z regulacją wysokości, sprawia, że traktor New Holland T7.315 pasuje do wszystkich doczepianych akcesoriów oferowanych przez firmę Bruder.
W skrócie:
  • otwierane drzwi kabiny operatora;
  • otwierana maska silnika;
  • terenowy układ zawieszenia (ruchome zawieszenie przedniej osi);
  • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
  • zdejmowana przednia przeciwwaga, pod którą zamontowano hak;
  • możliwość demontażu kół za pomocą klucza dołączonego do zestawu;
  • ruchomy tylny hak;